Jūsų pageidavimai/pasiūlymaiPoilsis Nidoje on Facebook


akcijos
ecotennis


http://talentstouch.com/


Apie mus


NIDA

Kuršių nerija - 98 km ilgio siauras smėlio pusiasalis, skiriantis Kuršių marias nuo Baltijos jūros. Tai trapi gamta, reikalaujanti didelio ir nuolatinio dėmesio. Pietuose lietuviškoji Nerijos dalis ribojasi su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi. Siena žymi išorines Europos Sąjungos ribas. Tai vienas iš gražiausių kurortų prie Baltijos jūros, ideali vieta ieškantiems ramybės, tylos, norintiems pabūti unikalios gamtos apsuptyje.
2000 m. pabaigoje Kuršių nerija buvo įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūrinio kraštovaizdžio objektas. Nida – užmario kultūros centras, be galo miela savo senomis žvejų sodybomis, jaukiais kiemeliais, gražia marių pakrante.

Šį nuostabų kampelį "atrado" poilsiautojai ir ne tik...

Nuo žodžių dūzgesio pavargęs, nuo žmonių...

Nuo juodo ritmo, nuo tuštybės apkvaitau,

Priprast bandžiau, tačiau nepripratau... 

Gręžiuosi tarsi augalėlis į saulės šviesą – ieškau ramybės. Ilgesingai dairaus jūros pusėn: svajoju, kad žvilgsnis nuslystų į melsvą tolį, kad užkliūtų už horizonte spindinčių baltų jachtų burių, kad įkvėpčiau jūros bangą sūrią, kad pajusčiau, kaip glaustos į smėlį grakšti ir pailsus banga, kaip pakilęs vėjas glosto baltas kopų galvas ir tamsžalės kalnapušės lenkiasi žemai. Nieko kito netrokštu, tik žydrumos, jūrų gylio ir pločio, žuvėdrų klyksmo, taip, taip žydrumos tetrokštu, baltai mėlynų begalinių erdvėjančios jūros kalnų. Ten pražydusias Juodkrantėj smiltis šilkinis vėjelis šiurena, o pakrantės ten tokios svajingos. Ten geltonkasė Neringa tarsi sesė puošias, mainos, o Nida – jos širdis – ima plakti nauju gyvenimo ritmu...

Raktas poilsiui

Nidos centre, laikantis kuršių statiniams būdingų tradicijų, 2009 metais iškilo nauji modernūs trijų aukštų su mansarda gyvenamieji apartamentai. Juose butai nepaprastai jaukūs, šviesūs, kartu ir erdvūs. Balkonai – nedengti, yra terasos. Tai suteikia namams tam tikro grakštumo, elegancijos ir lengvumo įspūdį. Juose puikiausiai galėsite priiminėti svečius, gurkšnoti aromatingą kavą ar kvapnią arbatą, vaišintis taure vyno ir gėrėtis besileidžiančia saule, pajusti, kaip atslenka vakaro vėsa. Be to, pro visų butų langus atsiveria Kuršių marių platybės su jose plaukiojančiomis baltaburėmis jachtomis ir žvejų laiveliais.
Aplink namus funkcionaliai ir skoningai sutvarkyta aplinka, o visai tai lemia, kad naujieji namai įsilietų į bendrą miestelio visumą.


Apartamentų nuoma 
Kontaktinis telefonas:
+370 617 43626
El. paštas:
poilsisnidos@gmail.com
Apartamentų
rezervacija

Mes gerbiame mūsų svečių slaptumą ir privatumą!
     Pirmas puslapis   El. paštas   Atspausdinti
    Visos teisės saugomos (c) BALTIC VEGA 2008-2015